بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  انواع مدل گوشواره

  انواع مدل گوشواره

  انواع مدل های گوشواره

  گوشواره، از جمله زیور آلاتی است که اغلب توسط زنان استفاده می شود و در کشورهای خارجی بعضاً مردها هم استفاده می کنند. مدل ها و سبک های مختلفی برای گوشواره وجود دارد. مدل های معروفی که برای گوشواره مورد استفاده قرار می گیرد: مدل میخی، مدل آویزان، مدل چنبری(حلقه ای)، مدل کلیپسی، گوشواره های مدل پیچی
  انواع مدل های معروف گوشواره که بیشتر مورد استفاده می باشند.
  گوشواره میخی:
  گوشواره میخی، نوعی از گوشواره می باشد که پین در پشت نرمه گوش قفل می شود. و یکی از محبوبترین مدل گوشواره در میان نسل جوان می باشد. این مدل گوشواره معمولاً سایز کوچکی دارند و مستقیماً بر روی نرمه گوش قرار می گیرد. این گوشواره توسط یک پین، درون گوش رفته و محکم می شوند. روی این نوع گوشواره ها از جواهرات استفاده می شود، که محبوبترین آنها الماس، برلیان و مروارید می باشد.
  گوشواره های آویزان:
  این مدل گوشواره از نرمه گوش آویزان می شود. این گوشواره از آنجایی که از گوش آویزان بوده، بسیار چشم نواز و فریبنده می باشد. بر روی این نوع گوشواره نیز سنگ و جواهرات باعث درخشش و زیبایی منحصر به فرد آن می شود.


  گوشواره های چنبری (حلقه ای) :
  این مدل گوشواره طوری طراحی شده است که درون سوراخ گوش قرار می گیرد و به دور نرمه گوش چنبر(حلقه) می شود. در این نوع گوشواره معمولاً از طلا استفاده می شود، برای زیبایی بیشتر از الماس و سنگ های قیمتی بر روی آن می توان استفاده کرد. درهنگام خرید این نوع گوشواره باید به تیزی نوک گوشواره دقت نمایید زیرا موقع نصب آن به نرمه گوش آسیب نرساند.


  گوشواره های کلیپسی:
  ترجیحاً به عنوان زیورآلات در مد به کار می رود. استفاده از این نوع گوشواره ها احتیاجی به سوراخ کردن گوش ندارد. این گوشواره ها زیبایی های خود را داشته، توصیه می شود برای جواهرات گوشواره ای گران قیمت از این نوع گوشواره استفاده نکنید چرا که بصورت کامل داخل گوش نمیروند و ممکن است گم شوند.
  گوشواره پیچی:
  این نوع گوشواره که مخلوطی از گوشواره میخی و آویزی می باشد، یکی از زیباترین مدل گوشواره می باشد. این نوع گوشواره، یکی از امن ترین مدل های گوشواره می باشد، که به لاله گوش پیچ و محکم می شود.

   

     

  انصراف از نظر
  call support Telegram support