همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  انگشتر

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  انگشتر در نجف تراش دار مردانه با حکاکی 14 معصوم

  235،000 تومان
  نگین انگشتر در نجف شفاف با تراش زیبای چندضلعی، انگشتر نقره 925 عیار درشت و سنگین، انگشتری زیبا، خاص و باشکوه مناسب برای ایام مذهبی، رکاب انگشتر با پرداخت و سوهان کاری دستی بسیار عالی، حکاکی گود زیبای 14 معصوم برروی نگین، وزن : 14 گرم .

  انگشتر فیروزه نیشابوری زنانه مارکازیت درجه یک

  196،000 تومان
  نگین انگشتر فیروزه نیشابوری اصل و با کیفیت عالی، انگشتر به سبک مارکازیتی حدید کاری شده، سبک مارکازیتی در کنار نگین های فیروزه نیشابوری باعث زیبایی انگشتر شده، انگشتر طرح انگور مناسب بانوان زیبا پسند، نگین های فیروزه با تراش دامله .

  انگشتر یشم با حکاکی گود یا زهرا (س)

  350،000 تومان
  نگین انگشتر یشم سبز خوشرنگ، انگشتر نقره 925 عیار درشت و سنگین، انگشتری زیبا، خاص و باشکوه مناسب برای ایام مذهبی، رکاب انگشتر با پرداخت و سوهان کاری دستی بسیار عالی، حکاکی گود زیبای یا زهرا (س) برروی نگین، حکاکی نگین یشم کار دست استاد زمان، رکاب انگشتر با کلمات علی به زیبایی طراحی شده، برروی یک طرف رکاب انگشتر یا علی و در طرف دیگر رکاب یا زهرا (س) با خطی زیبا حکاکی شده است، وزن : 13 گرم .

  حلقه چوبی طرح پلنگی

  10،000 تومان
  حلقه چوبی فانتزی شیک و زیبا با طرح پلنگ، مناسب آقایان و بانوان، این حلقه در سایز 56 و 57 استاندارد موجود می باشد، مناسب برای هدیه دادن .

  حلقه حدید آبی چندضلعی

  35،000 تومان
  حلقه حدید آبی رنگ چندضلعی با خواص فراوان، سنگ حدید برای حفظ جان از شر دشمنان و ایمنی از اذیت و آزار مردم، برطرف کننده چشم زخم، آسانی در وضع حمل، مفید برای نیرومندی و قوت بدنی، اجابت حاجات دشوار و ...، مناسب برای حلقه نامزدی آقایان و بانوان، حساس در مقابل ضربه، این حلقه در سایزهای 62 و 63 و 64 و 65 استاندارد موجود می باشد، وزن : 3.5 گرم .

  انگشتر عقیق یمنی مردانه دست ساز

  210،000 تومان
  نگین انگشتر عقیق یمنی خوشرنگ، نگین انگشتر با تراش دامله، انگشتری درشت با رکابی محکم و سنگین، انگشتر زیبا و خاص و منحصر به فرد مناسب آقایان خاص پسند، انگشتر با رکاب دست ساز ، وزن : 17.6 گرم .

  حلقه عقیق خوشرنگ

  35،000 تومان
  حلقه رینگی ساده، حلقه عقیق خوشرنگ و خوش نقش، مناسب برای آقایان و بانوان، این حلقه در مقابل ضربه حساس می باشد، موجود در سایز 60 و 61 استاندارد، وزن: 2.4 گرم .

  انگشتر نقره پرنسس زنانه

  75،000 تومان
  انگشتر نقره 925 عیار با روکش رودیوم (بسیار مقاوم و پایدار برای جلوگیری از ایجاد آلرژی پوستی و سیاه شدن انگشتر)، انگشتر مدل پرنسس شیک و زیبا، انگشتر نقره با نگین های ریز و بسیار زیبای سوئیسی به زیبایی تزئین شده است، حلقه نامزدی مناسب بانوان زیبا پسند، وزن : بین 3 تا 4 گرم .

  حلقه حدید نقره ای چندضلعی

  35،000 تومان
  حلقه حدید نقره ای رنگ چندضلعی با خواص فراوان، سنگ حدید برای حفظ جان از شر دشمنان و ایمنی از اذیت و آزار مردم، برطرف کننده چشم زخم، آسانی در وضع حمل، مفید برای نیرومندی و قوت بدنی، اجابت حاجات دشوار و ...، مناسب برای حلقه نامزدی آقایان و بانوان، حساس در مقابل ضربه، این حلقه در سایزهای 66 و 67 موجود می باشد، وزن : بین 3 تا 4 گرم .

  حلقه حدید هفت رنگ چندضلعی پهن

  34،000 تومان
  حلقه حدید پهن چندضلعی هفت رنگ با خواص فراوان، سنگ حدید برای حفظ جان از شر دشمنان و ایمنی از اذیت و آزار مردم، برطرف کننده چشم زخم، آسانی در وضع حمل، مفید برای نیرومندی و قوت بدنی، اجابت حاجات دشوار و ... ، مناسب آقایان و بانوان، حساس در مقابل ضربه، این حلقه در سایزهای 56 و 57 موجود می باشد، وزن : حدود 7 گرم .

  حلقه چوبی فانتزی

  10،000 تومان
  حلقه چوبی فانتزی شیک و زیبا با طرح ستاره، مناسب آقایان و بانوان، این حلقه در سایز 51 و 52 استاندارد موجود می باشد، مناسب برای هدیه دادن .

  حلقه حدید طلایی چندضلعی

  35،000 تومان
  حلقه حدید طلایی چندضلعی با خواص فراوان، سنگ حدید برای حفظ جان از شر دشمنان و ایمنی از اذیت و آزار مردم، برطرف کننده چشم زخم، آسانی در وضع حمل، مفید برای نیرومندی و قوت بدنی، اجابت حاجات دشوار و ...، مناسب برای حلقه نامزدی آقایان و بانوان، حساس در مقابل ضربه، این حلقه در سایزهای 64، 65، 66، 67، 70 موجود می باشد، وزن : بین 3 تا 4 گرم .

  انگشتر

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  از: 100 تومان تا: 350،000 تومان
  ريال100 ريال350000
  call support Telegram support