بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  خواص مون استون

  خواص مون استون

   سنگ مون استون ( سنگ ماه) یکی از کانی های فلدسپار می باشد.

  سنگ ماه به خاطر دارا بودن زیبایی حیرت انگیز و فوق العاده ای که دارد، به عنوان معروف ترین گوهر در این خانواده از کانی ها شناخته می شود. این سنگ با داشتن لایه های داخلی انعکاس نور حیرت انگیزی دارد، که اصطلاحا رقص نور می گویند. کانی های دیگری که در خانواده فلدسپار یافت می شوند. سنگ سانیدین و لابرادوریت می باشد. منبع اصلی لابرادوریت، لابرادور کانادا می باشد. البته لابرادوریت های ماداگاسکار علاوه بر رقص نور زیبا چند رنگی را نیز به نمایش می گذارند. نام تجاری این نوع لابرادوریت، سنگ ماه رنگین کمانی است.
  در سنگ ماه، حرکت نور یکی از جلوه های خاص و بسیار زیبا می باشد. این جلوه های مبهم و مه واری که در سطح سنگ قیمتی در حال حرکت است این تصور را به بیننده می دهد که می تواند زوایای سنگ ماه را تغییر دهد.

  خواص مون استون :

  ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای سوم و ششم بدن، نمادی برای رشد و قدرت درونی است، مناسب برای احساسات، ایجاد کردن آرامش، افزایش شهود، نماد موفقیت و خوشبختی در عشق، رونق کسب و کار، مناسب برای سیستم گوارش، ترمیم پوست، مو و چشم ها، مناسب برای ارگان های داخلی مانند کبد و پانکراس، تحریک کننده غده صنوبری و توازن، چرخه هورمونی، سنگی عالی برای سندرم قبل از قاعدگی، لقاح، حاملگی، زایمان و شیردهی، منعکس کننده انرژی آرام، کمک به تقویت شهود و ادراک روان، سنگ آرزوها، تنظیم هورمون های زنانگی، جذب ثروت و پرورش نبوغ، افزایش حساسیت بصری، برطرف کردن سرخوردگی و ایجاد هماهنگی با محیط و انعطاف پذیری شخص، التیام سیستم لنفاوی ، تعادل معده ، لوزالمعده ، و غده هیپوفیز، تورم و مایع اضافی بدن را کاهش می دهد، به عنوان یک درمان برای بی خوابی استفاده می شود

   

   

  انصراف از نظر
  call support Telegram support