همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  دستبند

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  دستبند عقیق ام البنین

  18،000 تومان
  دستبند رنگی عقیق ام البنین سنتاتیک شفاف و خوشرنگ، دستبند با قیمتی مناسب، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید، تراش دانه های دستبند کروی .

  دستبند عقیق یمنی و مرجان زنانه

  280،000 تومان
  دستبند نقره 925 عیار با سنگ عقیق یمنی و مرجان صورتی خوشرنگ، دستبند دست ساز، زیبا و منحصربه فرد، دستبند با روکش آب طلا زرد، با این دستبند از خواص سنگ یشم و مرجان بهره ببرید، دستبند مناسب سنگ درمانی، وزن : حدود 8 گرم .

  دستبند چرم با نگین عقیق شرف الشمس یا زهرا

  114،000 تومان
  دستبند چرم طبیعی با قاب نقره 925 عیار با سنگ عقیق شرف الشمس با حکاکی یا زهرا، دستبند مذهبی مناسب ایام محرم، با این دستبند از خواص سنگ عقیق و دعای شرف الشمس بهره ببرید، دستبند چرم مشکی، مناسب همه سلیقه ها .

  دستبند حدید و یاقوت گارنت

  38،000 تومان
  دستبندی زیبا با سنگ های حدید مشکی و یاقوت گارنت خوشرنگ، دستبند مناسب سنگ درمانی، دستبندی آرامش بخش، تراش دانه های دستبند کروی شکل، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید، وزن : 16 گرم .

  دستبند یشم درشت و خوشرنگ

  فروخته شد
  دستبند نقره 925 عیار با سنگ یشم سبز خوشرنگ، دستبندی شیک و ساده، مناسب همه سلیقه ها، دستبند درشت و سنگین با روکش رودیوم، با این دستبند از خواص نقره و سنگ یشم بهره ببرید، دستبند مناسب سنگ درمانی و آرامش بخش، وزن : 10.6 گرم، جهت سفارش دستبند نقره با هر نوع حکاکی حدید تماس بگیرید : 09306226344

  دستبند چندجواهر سنگ درمانی

  فروخته شد
  دستبند چندجواهر سنگ درمانی با سنگ های خوشرنگ و زیبا، دانه های دستبند به ترتیب شامل سنگ های : فیروزه هیمالیا، حدید، سیترین، کهربا، عقیق قرمز، عقیق صورتی، عقیق باباقوری، دلربا، آمتیست و در . چیدمان سنگ ها در کنار هم به گونه ای می باشد که اثرات هم را تقویت و شارژ می کنند و باعث تخلیه امواج منفی از بدن شده و آرامش بخش می باشد، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید، وزن : 26 گرم .

  دستبند

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  از: 12،000 تومان تا: 280،000 تومان
  ريال12000 ريال280000
  زیر دسته ها
  call support Telegram support