بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  دستبند

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  دستبند مالاکیت و مرجان خوشرنگ

  D1125
  54،000 تومان
  دستبند ترکیبی مالاکیت سبز و مرجان قرمز خوشرنگ و زیبای معدنی، مهره های دستبند با چیدمان زیبای سنگ ها، دانه های دستبند با رنگ های متفاوت و شاد در کنار هم چیدمان شده که زیبایی ویژه ای به دستبند داده است، دستبند آسانسوری به شیوه گره کشویی به زیبایی ساخته شده، دستبند مناسب بانوان زیبا پسند .

  دستبند عقیق سبز حکاکی یا علی

  D1124
  186،000 تومان
  دستبند چرم با قاب نقره 925 عیار دست ساز و سنگ عقیق سبز خوشرنگ، روی سنگ عقیق حکاکی گود یا علی به صورت دستی توسط استاد بهجت به زیبایی حکاکی شده، نگین دستبند با تراش هشت ضلعی، دستبند چرم قهوه ای مناسب همه سلیقه ها، دستبندی مذهبی .

  دستبند جید صورتی زنانه خوشرنگ

  D1123
  35،000 تومان
  دستبند جید صورتی خوشرنگ و زیبا، دستبند مناسب سنگ درمانی، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید، دستبند سنگی، با این دستبند از خواص سنگ جید بهره ببرید .

  دستبند عقیق باباقوری درشت خوشرنگ

  D1122
  60،000 تومان
  دستبند عقیق باباقوری درشت و خوشرنگ با نقوش بسیار زیبا، دستبندی خاص و شیک با طراحی منحصر به فرد، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید، دستبند مهره ای، دستبند سنگ درمانی مناسب بانوان خوش سلیقه .

  دستبند کوارتز صورتی و جید مات خوشرنگ

  D1121
  49،000 تومان
  دستبند کوارتز صورتی و جید آبی مات خوشرنگ و زیبا، دستبند مناسب سنگ درمانی، دستبند سنگی با دانه های کروی که به زیبایی طراحی شده، دستبند آسانسوری به روش گره کشویی به زیبایی ساخته شده، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید .

  دستبند فیروزه و عقیق و صدف باباقوری خوشرنگ

  D1120
  44،000 تومان
  دستبند فیروزه تبتی عقیق اونیکس براق و صدف باباقوری خوشرنگ، مهره های دستبند با چیدمان زیبای سنگ ها، دانه های دستبند با رنگ های متفاوت و شاد در کنار هم چیدمان شده که زیبایی ویژه ای به دستبند داده است، دستبند آسانسوری به شیوه گره کشویی به زیبایی ساخته شده، دستبند اسپرت مناسب همه سلیقه ها .

  دستبند عقیق اسپرت

  D1119
  46،000 تومان
  دستبند عقیق اونیکس براق با مهره های عقیق رنگی تراش دار معدنی خوشرنگ، مهره های دستبند با چیدمان زیبای سنگ ها، دانه های دستبند با رنگ های متفاوت و شاد در کنار هم چیدمان شده که زیبایی ویژه ای به دستبند داده است، دستبند آسانسوری به شیوه گره کشویی به زیبایی ساخته شده، دستبند اسپرت مناسب همه سلیقه ها .

  دستبند حدید اسپرت

  D1118
  42،000 تومان
  دستبند حدید مشکی براق با تزئین مهره حدید طلایی و جمجمه و مهره های کریستالی صورتی خوشرنگ، دستبند مناسب سنگ درمانی، دستبندی اسپرت و شیک مناسب همه سلیقه ها، تراش دانه های دستبند کروی شکل، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید .

  دستبند عقیق خراسانی یا زینب

  D1117
  180،000 تومان
  دستبند چرم با قاب نقره 925 عیار دست ساز و سنگ عقیق خراسانی خوشرنگ و باکیفیت، روی سنگ عقیق حکاکی یا زینب بسیار زیبا و خاص حکاکی شده، دستبند چرم مشکی مناسب همه سلیقه ها، دستبندی مذهبی .

  دستبند چندجواهر دخترانه

  D1116
  25،000 تومان
  دستبند چند جواهر سنگ درمانی با سنگ های معدنی که چیدمان سنگ هایش در کنار هم به گونه ای می باشد که اثرات هم را تقویت و شارژ می کنند و باعث تخلیه امواج منفی از بدن شده و آرامش بخش می باشد، دانه های دستبند شامل عقیق ام البنین، جید، و عقیق صورتی می باشد، دستبند رنگی دخترانه ( مناسب برای زیر 12 سال )، دستبند همراه با آویز ماه و ستاره طلایی رنگ .

  دستبند جید براق

  D1115
  30،000 تومان
  دستبند جید براق خوشرنگ و زیبا، دستبند مناسب سنگ درمانی، دستبند سنگی با دانه های کروی به رنگ بنفش و لیمویی به زیبایی طراحی شده، هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان دارید .

  دستبند یشم ستاره سلیمان و ستاره داوود پشت و رو

  D1114
  فروخته شد
  دستبند چرم با قاب نقره 925 عیار و سنگ یشم خوشرنگ، روی سنگ یشم دعای ستاره سلیمان و پشت نگین یشم دعای ستاره داوود به صورت خط گود به زیبایی حکاکی شده است، با این دستبند از خواص سنگ یشم و دعای ستاره سلیمان و ستاره داوود بهره ببرید، دستبند چرم قهوه ای مناسب همه سلیقه ها، دستبندی مذهبی، خواص خاتم سلیمان : افزايش مال و ثروت، افزايش رزق و روزی، زیاد شدن عشق و محبت بين ديگران، در امان ماندن از شر جن و انس، و ...، خواص ستاره داوود : محافظت در برابر خطرات، شیطان و آفت ها، ایجاد مهر و محبت بین زن و شوهر .

  دستبند

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  از: 12،000 تومان تا: 280،000 تومان
  ريال12000 ريال280000
  call support Telegram support