همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  زنجیر

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  زنجیر نقره ایتالیایی طلایی 45 سانتی

  60،000 تومان
  زنجیر نقره 925 عیار با کیفیت عالی، زنجیر بسیار زیبا و چشم نواز، طول زنجیر 45 سانتی متر می باشد، زنجیر نقره با روکش آب طلا مناسب میهمانی ها و مجالس خود، وزن : 2 گرم .

  زنجیر نقره ونیزی 40 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار ونیزی با کیفیت و عالی، ضخامت زنجیر بسیار مناسب جهت استفاده آقایان و بانوان، طول زنجیر 40 سانتی متر می باشد، نوع بافت این زنجیر کاملا انعطاف پذیر است (یعنی نه شکننده است و نه پاره می شود و نه به هم گره میخورد)، وزن : 2.5 گرم .

  زنجیر نقره ونیزی 50 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار ونیزی مناسب آقایان و بانوان، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، با کیفیت بسیار بالا، طول زنجیر 50 سانتی متر می باشد، نوع بافت این زنجیر کاملا انعطاف پذیر است (یعنی نه شکننده است و نه پاره می شود و نه به هم گره میخورد)، وزن : 3.2 گرم .

  زنجیر نقره 925 عیار مدل حلقوی 60 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار درجه یک و باکیفیت، زنجیر نقره درشت و سنگین، طول زنجیر 60 سانتی متر می باشد، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، زنجیر با روکش رودیوم ، مدل حلقوی، وزن بین 11 تا 12 گرم .

  زنجیر نقره مسی 45 سانتی

  122،000 تومان
  زنجیر ایتالیایی مسی - زنجیر نقره بسیار زیبا و چشم نواز مدل ابریشمی ماری - طول زنجیر 45 سانتی متر می باشد - زنجیر مورد استفاده برای آقایان و بانوان .

  زنجیر نقره ایتالیایی ونیزی 45 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر ایتالیایی ونیزی مناسب آقایان و بانوان - ضخامت زنجیر بسیار مناسب - با کیفیت بسیار بالا - نوع بافت این زنجیر کاملا انعطاف پذیر است (یعنی نه شکننده است و نه پاره می شود و نه به هم گره میخورد)
  call support Telegram support