همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  زنجیر

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  زنجیر نقره ونیزی 40 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار ونیزی با کیفیت و عالی، ضخامت زنجیر بسیار مناسب جهت استفاده آقایان و بانوان، طول زنجیر 40 سانتی متر می باشد، نوع بافت این زنجیر کاملا انعطاف پذیر است (یعنی نه شکننده است و نه پاره می شود و نه به هم گره میخورد)، وزن : 2.5 گرم .

  زنجیر نقره ونیزی 50 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار ونیزی مناسب آقایان و بانوان، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، با کیفیت بسیار بالا، طول زنجیر 50 سانتی متر می باشد، نوع بافت این زنجیر کاملا انعطاف پذیر است (یعنی نه شکننده است و نه پاره می شود و نه به هم گره میخورد)، وزن : 3.2 گرم .

  زنجیر نقره 925 عیار مدل حلقوی 60 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار درجه یک و باکیفیت، زنجیر نقره درشت و سنگین، طول زنجیر 60 سانتی متر می باشد، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، زنجیر با روکش رودیوم ، مدل حلقوی، وزن بین 11 تا 12 گرم .

  زنجیر نقره 925 عیار مردانه 60 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار درجه یک و باکیفیت، زنجیر نقره درشت و سنگین، طول زنجیر 60 سانتی متر می باشد، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، زنجیر با روکش رودیوم ، وزن حدود 12 گرم .

  زنجیر نقره مردانه 60 سانتی

  فروخته شد
  زنجیر نقره 925 عیار درجه یک و باکیفیت، زنجیر نقره درشت و سنگین، طول زنجیر 60 سانتی متر می باشد، ضخامت زنجیر بسیار مناسب، زنجیر با روکش رودیوم ، وزن حدود 15 گرم .

  گردنبند چندجواهر مشکل گشا (بسته مشکل گشا)

  فروخته شد
  گردنبند نقره چندجواهر مشکل گشا، نگین های گردنبند شامل : عقیق یمنی، فیروزه نیشابوری، زبرجد، حدید، درنجف، زمرد، یاقوت گارنت، کار دست، مخراج کاری بسیار دقیق و زیبا با سنگ های شفاف و درجه یک اصل، یک عدد گردنبند نقره چند جواهر مشکل گشا به همراه زنجیر نقره، بخور، کتابچه دعا به همراه 51 حرز برگزیده از مفاتیح الجنان و ...، داخل گردنبند تربت کربلا و حرز امام جواد گذاشته شده . نکته : حتی الامکان هنگام شستشو و استحمام استفاده نشود .
  call support Telegram support