همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  سینه ریز

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سینه ریز فانتزی طرح جغد

  35،000 تومان
  سینه ریز خوشرنگ و زیبا با طرح جغد، رومانتویی فانتزی با نگین های ریز رنگی، رومانتویی خاص و منحصر به فرد مناسب بانوان خوش سلیقه، زنجیر و بدنه سینه ریز از جنس برنج رنگ ثابت میباشد، سینه ریز با نگین های خوشرنگ و زیبا تزئین شده است، کادویی زیبا که میتوانید آن را به دوستان خود هدیه دهید .

  سینه ریز چوبی و سنگی فانتزی

  56،000 تومان
  سینه ریز چوبی و سنگی خوشرنگ و زیبا، سینه ریزی فانتزی، سینه ریز رومانتویی، سینه ریزی خاص و منحصربه فرد مناسب همه سلیقه ها، سینه ریز با مهره های چوبی خوشرنگ و مهره های عقیق رنگی به زیبایی تزئین شده است، کادویی زیبا که میتوانید آن را به دوستان خود هدیه دهید .

  گردنبند مرغ آمین

  فروخته شد
  گردنبند استیل درجه یک مرغ آمین، زنجیر تزئین شده با سنگ های فیروزه ای رگه دار خوشرنگ، آویز مرغ آمین نماد عشق و محبت، کیفیت عالی و ثبات رنگ دائمی از جنس استیل و برنج آویز مرغ آمین، هدیه به آنان که دوستشان دارید .

  سینه ریز عقیق سیاه سنگی فانتزی

  86،000 تومان
  سینه ریز عقیق سیاه (اونیکس) اصل با سنگ های معدنی و اصل خوشرنگ و با کیفیت، سینه ریزی فانتزی، سینه ریز رومانتویی، زیبا و خاص مناسب همه سلیقه ها، سینه ریز سنگ درمانی، کادویی زیبا که میتوانید آن را به دوستان خود هدیه دهید .

  گردنبند نقره مدل برف

  135،000 تومان
  گردنبند نقره 925 عیار مسی رنگ مدل برف، گردنبند همراه با زنجیر، مناسب بانوان زیبا پسند، طراحی شیک و جدید و منحصربه فرد، تزئین شده با نگین های آبی فیروزه ای رنگ تراش دار، گردنبند با روکش رودیوم، وزن : 4 گرم .

  گردنبند نقره مدل ملودی

  105،000 تومان
  گردنبند نقره 925 عیار مسی رنگ مدل ملودی، گردنبند همراه با زنجیر، مناسب بانوان زیبا پسند، طراحی شیک و جدید و منحصربه فرد، تزئین شده با نگین های آبی فیروزه ای رنگ تراش دار، گردنبند با روکش رودیوم، وزن : 3 گرم .
  call support Telegram support