بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  بلاگ

  ده برند برتر زیورآلات جهان
  0 ده برند برتر زیورآلات جهان

  ده برند برتر زیورآلات

  هر جواهر سازی قادر به ساختن هدیه ای ارزشمند و گرانبها است اما عده ای از آنها با استفاده از هنر، سنگ و فلزات گرانبها را بگونه ای به کار می برند که منجر به زیبایی خاصی می شود. برند های مطرح از این ویژگی برخوردارند و توانسته اند که با هنر خود جایگاه خود را ارزشمند کنند. در حال حاضر بیش از 500 برند جواهر در دنیا وجود دارند که فقط 10 مورد از آنها به عنوان تجاری بهترین برند جواهر دست یافته اند.

  •         هری وینستون ( Harry Winston )

       این شرکت از گرانترین و اشرافی تر...

  اذکار الهی و نیروی آنها
  0 اذکار الهی و نیروی آنها

  نیروهای غیبی

  در بسیاری از جریانات تاریخی پیامبر (ص) از اذکارخاصی جهت حمایت نیروهای غیبی استفاده می کردند. همانند جنگ بدر که تعداد یاران ایشان بسیار کم بود ولی با توجه به آنچه گفته شد فاتح جنگ شدند.

  نیروی های غیبی می توانند مثبت و منفی باشند. در کنار اذکار مثبت الهی، اذکار منفی شیطانی هم هستند که به آنها ورد می گویند. بسیاری از جادوگران شیطانی برای احضار برخی از موکلین نیرو های منفی غیرالهی از وردهای مخصوصی استفاده می کنند.

  اذکار الهی

  اذکار الهی ریشه در اسماء خداوند دارد و دارای موکلین نیرومن...

  چهار قل
  0 چهار قل

  فواید چهار قل      

  سوره های چهارقل تمامی مکی می باشند ( در مکه نازل شده اند )

   

     

   

  1-    اخلاص (قل هو الله) : سوره ای که در آن از یگانگی خداوند سخن می گوید که در 4 آیه کوتاه چنان توصیفی از یگانگی خداوند کرده است که احتیاجی به بیشتر گویی ندارد. پیامبر (ص) در فضیلت قرائت این سوره فرمودند : هرکس آنرا بخواند معادل یک سوم قرآن را خوانده است. همچنین در خبر گفته شده است که رسول گرامی خدا بر جنازه سعد بن معاذ نمازگزارد، درآن هنگام هفتاد هزار فرشته که جبرائیل نیز در میان آنها بود بر جنازه او نما...

  آیت الکرسی
  0 آیت الکرسی

  آیت الکرسی و خواص آن

   

          

   

  پیامبر اکرم (ص) فرمودند : این آیه را در هیچ خانه ای نخوانند مگر اینکه شیطان 3 روز پیرامون آن خانه نگردد و هیچ جادویی چهل شبانه روز به آنجا راه نیابد.

  ایشان به امام علی (ع) نیز فرمودند : یا علی این آیه را بیاموز و به فرزندان و همسایگانت نیز بیاموز که هیچ آیه ای از این بزرگوار تر فرود نیامده.

  هرکسی آیت الکرسی را بعد از هر نمازش بخواند او را چیزی از بهشت جز مرگ بازندارد و کسی جز صدیق و عابد بر آن مواظبت نکند و کسی که آنرا قبل از خواب بخواند خداوند او و چند خا...

  چشم زخم
  0 چشم زخم

  آیا چشم زخم صحت دارد ؟

   

            

   

  چشم زخم از عواملی است که بر موفقیت انسان اثر می گذارد و سد راهش می شود. عواملی غیرملموس و غیر فیزیکی هستند که با منطق همخوانی ندارند.

  عده ای بر این باورند که در برخی چشم ها چنین خاصیتی هست و از آنها نوعی اشعه خارج می شود که اثر مخربی بر اشیاء و یا هر چیز دیگر دارد مخصوصا اگر به یک دیده و خاص باشد. تاثیرات چشم زخم محال نیست و در وجود آن نمی توان تردید داشت.

  برخی دیگر بر این اعتقاد هستند که نیروی مغناطیس چشم ها را می توان پرورش داد و از آن ها استفاده نمو...

  کهربا پودری چگونه است ؟
  0 کهربا پودری چگونه است ؟

  کهربا _کهربا پودری

   

        

   

   

  کهربای پودری، کهربای طبیعی تراش نخورده نیست بلکه کهربای ذوب شده است که درون قالب ریخته می شود و به شکل های مختلف تبدیل می شود. کهربای پودری درجه بندی مختلفی دارد.

  خرده کهربا هایی که از مانده کهربا هایی  برای ساخت مدال، دستبند و تسبیح و ... به دست می آید را پودر سپس ذوب می کنند تا برای ساخت تسبیح ، مدال و ... استفاده کنند.

  همانطور که گفته شد این کهربا ها درجه بندی های مختلفی دارد که درجه 1 آن تقریبا خالص بشمار می آیند که می توانند شناسنامه هم داشته باشند. یع...

  تاثیر استرس بر بینایی
  0 تاثیر استرس بر بینایی

  تاثیر استرس بر بینایی

   

   

  محققان دانشگاه ایالتی اوهایو آمریکا مطالعاتی در زمینه تاثیر استرس بر بینایی داشتند که نشان می دهد سطح بالای استرس با انحطاط ماکولای وابسته به سن که یکی از مهمترین دلیل نابینایی با افزایش سن است در ارتباط است.

  به نقل از پایگاه خبری مدیکال ساینس، محققان 137 بیمار را که مبتلا به بیماری ماکولای وابسته به سن (AMD) بودند با استفاده از مقیاس سنجش استرس (PSS) مورد بررسی قرار دارند. که نتایج گویای آن بود که سطح بالای استرس با این بیماری کاملا مرتبط است.

  از آنجایی که استرس...

  پیرترین جراح جهان کیست؟
  0 پیرترین جراح جهان کیست؟

  پیرترین جراح جهان

   

      

  اکثر ما انسان ها بر این عقیده هستیم که با بالا رفتن سن آدمی از کارهای مورد علاقه اش فاصله ی بسیاری میگیرد و زندگی آرام تری را همانند دیگران در پیش می گیرد. اما بانویی جراح دست رد به تمام این باور ها زده است. بانویی 89 ساله که هر روزه چهار عمل جراحی را به سرانجام می رساند. حضور ایشان به خوبی گویای این مهم است که آدمی در هر سن و در هر حیطه ای می تواند به راحتی در زمینه ی مورد دلخواه مشغول فعالیت باشد و هیچ چیز سد راهش قرار نگیرد و مسیر رسیدن به اهدافش را بپیماید.

  این ب...

  باقرالعلوم
  0 باقرالعلوم

  امام محمد باقر (ع)، شکافنده دانش ها

  کارشناسی مذهبی در رابطه با واژه "باقر" گفت : این واژه به معنای شکافنده است. از آنجایی که امام پنجم ما محمد بن علی (ع) شکافنده ی علوم بودند، باقر العلوم می نامیدند.

  حجت الاسلام عبدالهادی مسعودی عنوان کردند که امام محمد باقر (ع) در اول ماه رجب سال 57 هجری قمری در شهر مدینه به دنیا آمدند و نیز در سال 95 هجری قمری بعد از شهادت امام سجاد(ع) پدر بزرگوارشان به امامت رسیدند و تا زمان شهادتشان رهبری شیعیان را بر عهده داشتند.

  ایشان همچنین درباره حضور امام محمد باقر (...

  زندگی در 2022
  0 زندگی در 2022

  زندگی در 2022 چگونه خواهد بود ؟

  شرکت IBM که در زمینه پیش بینی آینده معروف است به تازگی لیست پنج پیش بینی خود را که به پنج در پنج شهرت یافته است منتشر کرده. که بر پنج فناوری که بزرگترین تاثیر را طی پنج سال آینده بر زندگی بشر خواهد داشت، تاکید کرده است.

  هوش مصنوعی و سلامت روانی

  بر اساس نوع صحبت کردن افراد می توان اطلاعات بسیاری بدست آورد ازجمله اینکه فرد کسل است یا پریشان یا آشفته و یا بدبخت. پیشرفت سریعی که در زمینه قدرت پردازشگر های رایانه ها رخ داده است به اینصورت است که تحلیل گفتار نسبت به ...

  شعر خوانی در ایران
  0 شعر خوانی در ایران

  ارزیابی یک شاعر از وضعیت شعر خوانی در کشور

  عباس براتی پور شاعر کشورمان در خصوص ارزیابی خود از فضای کتابخوانی به ویژه کتاب های شعر گفت : بعضی افراد توجهی خاص به شعر دارند و بعضی به داستان. سلیقه ها متفاوت است اما خوشبختانه آمار مطالعه و خرید کتب شعر خوب است.

  همچنین، کتاب های مختلفی در حوزه شعر سروده شده است که نزد ایرانیان شعر، هنر و علمی است که توجه بسیاری به آن دارند.

  این شاعر در خصوص نقش و فعالیت ناشران در حوزه شعر نیز گفت : دو دسته ناشر کتاب داریم. دسته اول آنهایی هستند که به سود و منفعت ح...

  بزرگان فوتبال
  0 بزرگان فوتبال

  راز موفقیت بزرگان فوتبال به زبان خودشان

  •         لیونل مسی : بدون کمک هم تیمی هایم نمی توانستم موفق شوم و همچنین جوایز فردی را کسب نمی کردم.
  •         زین الدین زیدان : ممکن است همه ی قدرت های جهان را در اختیار داشته باشید اما اگر کسی نباشد که کمکتان کند آن قدرت ها به کمکتان نمی آیند.
  •         پله : اشتیاق همه چیز است. باید مانند تارهای گیتار، لرزان و پرجنب و جوش بود.
  •         کریستیانو رونالدو : هوش همه چیز نیست. امکان دارد آن را از بدو تولد داشته باشید اما یادگیری برای بهترین شدن لازم است.
  •  ...
  call support Telegram support