بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  خرمهره چیست؟

  خرمهره چیست؟

  شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید "خرمهره" به قسمت خاصی از گردن حیوان خر گفته می شود که از استخوان نخاعی این حیوان جدا شده و تراش داده می شود. در کنار سایر موارد خرافی مانند مهره مار، ناموس کفتار، لانه خفاش و ... ، سنگ خرمهره نیز خودنمایی می کند.

  البته لازم به ذکر است که در هیچ روایت مذهبی و یا علمی به خواص سنگ خرمهره اشاره ای نشده است و پایه و اساس علمی و مذهبی برای این سنگ وجود ندارد. اما بر طبق باور برخی از افراد و مطالبی که در برخی از کتاب های قدیمی آمده است، این سنگ خواص خاص و منحصر به فردی را دارا می باشد که در ادامه به بررسی این خواص خواهیم پرداخت.

  خواص سنگ خرمهره:

  به منظور محافظت از هرگونه گزند و چشم زخم و هم چنین بستن زبان افراد حسود به کار می رود.

  همان گونه که می دانید امواج و انرژی های منفی که از اطرافیان به شما وارد می شود قادر است تا تاثیرات منفی را بر زندگی شما داشته باشد و مانع از پیشرفتتان شود. در حقیقت می توان گفت که یکی از وظایف اصلی سنگ خرمهره، دفع انرژی های منفی اطرافیان می باشد.

  در نتیجه با دور شدن چشم زخم و امواج منفی از سمت اطرافیان، کسب و کارتان رونق گرفته و رزق و روزی شما نیز افزایش خواهد یافت.

  جالب است بدانید که مهره مار قادر است تا انرژی مثبت را به صاحب خود منتقل نماید و از آنجا که خرمهره نیز قادر به دفع امواج منفی اطرافیان می باشد، این دو می توانند مکمل های مناسبی برای یکدیگر باشند.

  تشخیص خرمهره اصل:

  افرادی که تخصص و مهارت کافی در زمینه سنگ شناسی را دارا می باشند می توانند از روی سفتی، سختی، شکل دانه دار بودن و سایر خصوصیات سنگ خرمهره، به اصل یا تقلبی آن پی ببرند. بسیاری از افراد سودجو ترکیبی از گچ و استخوان رنگ شده را به جای خرمهره به مشتریان خود می فروشندو در صورتی که آگاهی و شناخت کافی در این زمینه نداشته باشید، به راحتی گول آنها را خواهید خورد.

   

  برای مشاهده انواع مدل های انگشتر فروشگاه گوهرافشان روی لینک کلیک نمائید.

   ارتباط با ادمین جهت مشاوره:
  goharafshan_admin@

   آدرس پیج اینستاگرام: 
  instagram.com/goharrafshan

   لینک عضویت در کانال تلگرام: 
  gohar_afshan@

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support