بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  راهنمای تعویض و ارجاع

  تمامی فاکتورها در چند مرحله جداگانه بصورت دقیق و کامل بررسی شده و احتمال بروز خطا نزدیک به صفر می‌باشد. در عین حال نکات زیر یادآوری می‌شود: 

  گوهرافشان برای تمامی محصولاتی که با گزینه‌ی خرید در سایت مشخص شده‌اند با رعایت شرایط زیر ، ضمانت تعویض و یا مرجوع ارائه می‌دهد. اگر از محصول خریداری شده رضایت نداشتید ، فقط کافیست مراحل زیر را به آسانی انجام دهید. 
  در این حالت می‌بایست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل گرفتن بسته ، درخواست خود را مبنی بر تمایل به تعویض یا مرجوع نمودن بسته از طریق صفحه درخواست تعویض و ارجاع محصول و یا از طریق تماس تلفنی به گوهرافشان اطلاع دهید (شماره های تماس در بالای همین صفحه). پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی گوهرافشان و دریافت پاسخ کامل مبنی بر مراحل کار ارسال، با توجه به توضیحات ارائه شده:

  • بسته را به آدرس پستی گوهرافشان ارسال نمایید.
  • اگر محصول بر خلاف توضیحات و تصاویر درج شده در سایت دریافت شده است ، حق تعویض و یا مرجوع برای شما محفوظ است.
  • در غیر اینصورت با رعایت کامل شرایط می‌توانید درخواست خود را مبنی بر تعویض محصول ارائه نمایید. در این حالت ، هزینه بسته بندی و ارسال اولیه کالا از وجه پرداختی شما کسر می‌گردد. حداقل مبلغ کالای مورد نظر جهت تعویض می‌بایست برابر کالای انتخاب شده اولیه (طبق مبلغ درج شده در فاکتور) باشد.
  • اگر به همراه فاکتور ، اقلام دیگری بعنوان هدیه ، اشانتیون و یا... هم ارسال شده باشد ، در زمان تعویض و یا مرجوع می‌بایست مسترد گردد. در غیراینصورت تمامی هزینه‌های مرتبط با آن از وجه پرداختی در فاکتور خریدار کسر خواهد گردید.

  اگر محصولات در زمان باربری و ارسال دچار صدمه فیزیکی شده باشند :

  • در صورتی که بسته‌بندی خرید شما دچار شکستگی ، پاره شدن و... گردیده است ، با کمک مامور توزیع بسته ، موضوع را صورتجلسه نموده و از قبول نمودن بسته خودداری نمایید.
  • موضوع را بلافاصله با گوهرافشان در میان بگزارید تا راهنمایی‌های لازم صورت پذیرد.
  • پس از دریافت بسته ارسالی توسط گوهرافشان و بررسی موضوع و صورتجلسه توسط کارشناسان گوهرافشان و بخش بیمه باربری مربوطه ، در صورت امکان (امکان فنی و یا موجود بودن محصول) محصول رفع نقص شده و مجددا برای خریدار ارسال خواهد گردید. در غیراینصورت وجه مربوط به خرید آن کالا برای خریدار برگشت داده خواهد شد.

  در هنگام تعویض می‌توانید کالای دیگری را انتخاب نموده و در شرایط مرجوع وجه مشخص شده برای محصول (مبلغ خرید محصول) را بصورت کامل دریافت نمایید . 
  در هنگام ارسال محصولات به گوهرافشان دقت فرمایید که محصولات دقیقا مانند حالتی که از سمت واحد ارسال گوهرافشان برای شما ارسال شده‌اند، بسته بندی شوند تا هنگام ارسال و در طول مسیر صدمه‌ای به آنها وارد نشود. در صورتی که در زمان ارسال مجدد محصول، کوچکترین صدمه‌ای به آن وارد شود، امکان تعویض و یا مرجوع وجه وجود نخواهد داشت. 
  لازم به ذکر است :

  • قبل از ارسال بسته حتما با گوهرافشان هماهنگ شده و راهنمایی‌های لازم جهت ارسال بسته را دریافت نمایید.
  • در ارتباط با فاکتورهایی که به درخواست مشتری ویرایش می‌شوند (بحث افزودن محصول - ویرایش مشخصات محصول و ...) با توجه به موارد مندرج در صفحه نکات مهم در ارتباط با ویرایش فاکتور در صورت اجرای همه‌ی آن مفاد ، درخواست تعویض و یا مرجوع قابل اجرا خواهد بود.
  • در ارتباط با خرید های سفارشی که محصول درخواستی بنا به سلیقه و درخواست مشتری آماده (و یا ساخته) می‌شود، با توجه به انحصاری بودن ساخت محصول برای مشتری ، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.
  • در ارتباط با محصولاتی که بنا به سلیقه و درخواست مشتری تغییراتی در آنها اعمال شود (تغییر نقش و نگار ، انجام حکاکی متفرقه ، تغییر سایز ، تعویض نگین و...) امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.
  • در ارتباط با خریدهایی که در شرایط خاص (حراج فصل ، پیشنهاد شگفت انگیز ، کوپن تخفیف و...) انجام می‌شوند ، با توجه به اینکه با هر خرید ، شانس خرید از یک مشتری دیگر گرفته می‌شود ، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.
  • در ارتباط با محصولات دسته‌بندی ساعت با توجه به اینکه مشخصات فیزیکی و فنی آن در سایت ثبت شده و تصاویر آن از زوایای مختلف قابل مشاهده است ، امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.

  پس از دریافت بسته‌ی ارسالی خریدار (به منظور تعویض و یا مرجوع) ، موضوع مورد بحث توسط کارشناسان گوهرافشان به دقت بررسی خواهد شد. در صورتی که موارد ذکر شده توسط خریدار ، تائید شوند ، طبق شرایط فوق اقدام خواهد شد. در غیر اینصورت بسته مجددا به آدرس ثبت شده در فاکتور خرید ارسال خواهد گردید. در صورتی که در این شرایط ، خریدار از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید ، این بسته تا حداکثر یک ماه نزد گوهرافشان بصورت امانت باقی خواهد ماند و ارسال مجدد آن منوط به پرداخت هزینه‌ی ارسال (بصورت کامل) از جانب خریدار خواهد بود. پس از گذشت این زمان و درصورت خودداری خریدار از بازپسگیری بسته ، گوهرافشان هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری از بسته‌ی مذکور و محتویات آن نداشته و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده خریدار خواهد بود.

   

  whatsapp support call support Telegram support