بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  سنگ ماه تولد

  سنگ ماه تولد چیست ؟

  ارتباط سنگ با بدن انسان ها موضوعی است که در بین عموم مردم در بین شک و تردید قرار دارد، عده ای بر این باورند که سنگ ها ارتباطی با بدن انسان ندارند و موضوع سنگ ماه تولد را به صورت کامل انکار می کنند، اما اگر نظر کارشناسان و محققان سنگ و همچنین راهبان و عارفان تمدن های کهن را بدانید به صورت کامل نظر شما را درباره سنگ ها عوض می کنند . کارشناسان و محققان سنگ موسسه سنگ شناسی GIA یا موسسه گوهرشناسی آمریکا (Gemological Institute of America) مهم ترین و معتبرترین سازمان بین المللی شناخته شده در زمینه الماس، سنگ های قیمتی و مروارید، ارتباط مستقیم سنگ با بدن و حالات ماورایی و درمانی سنگ را تایید کرده اند و هر سنگ را مخصوص یک ماه می دانند که تاثیرات مثبت و شگرفی در حالات روحی و روانی فرد می گذارد .

  اثر سنگ های جواهر بر بدن انسان

  اگر بخواهیم به طور کلی سنگ ها را برای شما شرح بدهیم، باید بگوییم که سنگ ها می توانند شما را جادو کنند و بر فعالیت های روزمره و روحی و روانی شما تاثیرات مختلفی بگذارند . به طور مثال هنگامی که شما نیاز به شجاعت دارید سنگ حدید به شما کمک شایانی می کند و ما پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده است این سنگ و خواص بینظیر آن را تجربه کنید . سنگ ها دارای عناصری هستند که در طی هزاران سال در مدارات انرژی کهکشان و زمین قرار گرفته اند و دارای خاصیت های ماورایی شده اند .

  مورد دیگری که تایید کاملی بر این موضوع دارد اهمیت و توصیه بر استفاده از سنگ های جواهر از نگاه ائمه و امامان ما می باشد به طوری که اکثر ائمه و بزرگان بر تاثیر مثبت و فوق العاده سنگ های متفاوت منجمله عقیق ، فیروزه ، در ، حدید و… به خصوص عقیق یمنی بر زندگی افراد تایید کرده اند .

  امام رضا (ع) می فرمایند : عقیق فقر و درویشی را برطرف می کند و در درست کردن عقیق نفاق را زایل می کند .
  از امام جعفر صادق (ع) منقول است که ایشان فرمودند دوست دارم هر مومن پنج انگشتر بدست کند عقیق، فیروزه، یاقوت ، در نجف و حدید .

  سنگ ماه تولد

  ارتباط هر سنگ با متولدین هر ماه نیز معقوله ای است که دانشمندان بر آن تاکید بسیاری دارند و اگر به دنبال این هستید که خواص بی نظیر سنگها بر زندگی شما تاثیر بیشتر و بهتری بگذارد از سنگ ماه تولد خود استفاده کنید . در طبیعت سنگ های قیمتی بسیاری وجود دارد که در براساس صور فلکی تفکیک شده اند و هر کدام در یک ماه و بعضا ماه های مختلف قرار گرفته اند .

  جدول سنگ ماه تولد

  whatsapp support call support Telegram support