بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  سنگ نمک و فواید آن

  سنگ نمک و فواید آن

  سنگ نمک

  همانطور که شاهد آن هستیم، این روزها سنگ نمک در هر خانه ای یافت می شود. عده ای با دانستن خواص آن و عده ای با پیروی کردن از آنها از سنگ نمک بهره می برند.

  و اما سنگ نمک، NaCl سدیم کلرید است. بلور های درخشان نمک در دنیای انرژی درمانی جزء اشیاء پرانرژی به شمار می آیند. و اگر نور خورشید بر آنها بتابد، این انرژی بسیار بیشتر نیز می شود.

  تحقیقات علمی درباره عملکرد سنگ نمک

  بلور های درخشان نمک به عنوان یکی از منابع طبیعی تولید کننده یون شناخته شده اند. هنگام تابش پرتو های نور خورشید به آن، انرژی خاصی در آن بوجود می آید. اگرچه این فرآیند با چشم قابل دیدن نیست، اما با تغییر کیفیت کریستال نمک، میلیون ها بار این عمل رخ میدهد.

  کریستال نمک از معدود مواد معدنی با ساختار اتمی الکتریکی است و به همین علت، می تواند از حالت بلوری دائم به شکل مایع و بالعکس تغییر حالت بدهد. چنین حالتی است که به طور طبیعی شارژ الکتریکی به وجود می آورد و در کنار بدن انسان، باعث آرامش، قدرتمندی سیستم دفاعی بدن، قلب، غدد فوق کلیوی و تیروئید می شود.

  به همین علت است که محیط منفی و غیرمتعادل اتاق با تبادل یونی به وجود آمده خنثی می شود. از آسان ترین راه ها برای رویارویی با آثار منفی محیط؛ ورود جریان هوای تازه است. که این راه با توجه به آلودگی های شدید هوا مخصوصا در شهر های بزرگ امکان پذیر نیست.

  با این وجود استفاده از لامپ های سنگ نمک به مردم توصیه شده است. این لامپ ها از قرار گرفتن در داخل نمک معدنی که طی سالیان دراز، سخت شده است، درست می شوند و می توانند یون های خطرناک موجود در هوا را خنثی کنند که از این طریق به بالا بردن کیفیت هوا کمک می کنند.

  در حال حاضر روستاییان می توانند سنگ های نمک را از دل کوه بکنند و با جای دادن شمع در آن، از آن ها برای پاکسازی محیط خانه و استفاده تزئینی استفاده می کنند.

                                    برای مشاهده و خرید سنگ نمک گوهرافشان کلیک کنید

   

                                          

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support