بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  سنگ های مناسب برای کودکان

  سنگ های مناسب برای کودکان

  بسیاری از کودکان در جهان امروز دچار انواع بیماری های روحی و روانی و یا مشکلات جسمی هستند که باعث به وجود آمدن احساسات ناخوشایندی در آنها می شود. از آنجا که کودکان نسبت به افراد بالغ بسیار حساس تر می باشند، می توان به کمک سنگ درمانی تاثیرات فوق العاده ای را در روح و روان آنها ایجاد کرد. در ادامه مطلب به معرفی چندین سنگ خواهیم پرداخت که قادر به ایجاد احساسات مثبت و مفید در کودکان می باشند.

  کوارتز شفاف که به سنگ شفابخش مشهور است، دارای نیرو و انرژی خاصی می باشد. زمانی که کودک تکه ای از سنگ کوارتز را در دست می گیرد، انرژی آن یا به سرعت تخلیه می شود و یا این تخلیه انرژی بسیار آهسته اتفاق می افتد. در حین خالی شدن انرژی سنگ، هرگونه احساس غم و ناراحتی از کودک دور شده و حس شادابی و نشاط در او ایجاد خواهد شد. به گونه ای که انگار کودک در معرض یک شوک الکتریکی بسیار ملایم قرار گرفته باشد !

  به طور کلی سنگ عقیق به سنگ عزت نفس مشهور می باشد و سبب تقویت حس عزت نفس در افراد به ویژه در کودکان خواهد شد. در ضمن رگه های صورتی رنگی که در درون این سنگ مشاهده می شود قادر به تقویت حس عشق و علاقه بین والدین و فرزندان خواهد شد.

  در بسیاری از مواقع کودکان به دلیل رسیدن به سن بلوغ ، شکست های تحصیلی ، طلاق والدین ، مرگ یکی از عزیزان و غیره دچار حس اضطراب و استرس و غم و ناراحتی می شوند. در این گونه مواقع توصیه می شود که خواص سنگ یاقوت قرمز را دست کم نگیرید چرا که قادر است تمامی این امواج و انرژی های منفی را به خود جذب کرده و احساس آرامش را درون کودک ایجاد نماید. به والدین آن دسته از کودکانی که دارای مشکلات و بیماری های جسمی و روحی مختلفی هستند نیز توصیه می شود تا تکه ای از این سنگ را در اتاق کودک خود قرار دهند تا امواج منفی محیط را جذب کرده و آرامش و راحتی را به کودک بازگرداند.

  این سنگ یک متعادل کننده بسیار عالی و باور نکردنی برای کودکانی می باشد که قابلیت های روانی خاصی را از همان دوران اولیه زندگی از خود نشان می دهند. لاجورد با رنگ آبی تیره ای که دارد، قادر است تا حس هوشیاری ، خودآگاهی و تمامی حس های روحی و روانی کودک را تحریک نماید. هم چنین به کودک کمک می کند تا به آگاهی معنوی دست پیدا نماید.

  سنگ یشم به سنگ تسکین دهنده احساسات نیز معروف است. شما به راحتی می توانید این سنگ را برای کودک خود تهیه کرده و مانند یک دستبند ، گردنبند و غیره مورد استفاده قرار دهید. سنگ یشم حس اعتماد به نفس و اتکا به خویشتن را در کودک تقویت کرده و این حس را درون وی ایجاد می کند که در زندگی می تواند به تک تک آرزوهای خود برسد.

  سنگ چشم ببر برای کودکانی که از نظر روحی و روانی سرکوب شده اند سنگی بسیار مناسب بوده و قادر به تقویت قوای روحی و و روانی این کودکان می باشد. تنها کافیست به کودک این اجازه را بدهید تا بتواند نیروی موجود در این سنگ را کشف نماید.

  برای مشاهده انواع مدل های نگین فروشگاه گوهرافشان روی لینک کلیک نمائید.

   ارتباط با ادمین جهت مشاوره:
  goharafshan_admin@

   آدرس پیج اینستاگرام: 
  instagram.com/goharrafshan

   لینک عضویت در کانال تلگرام: 
  gohar_afshan@   

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support