بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  ویژگی های سنگ نمک

  ویژگی های سنگ نمک

  سنگ نمک

  سنگ های نمک با دقت و ظرافت بالایی ساخته شده اند، بطوریکه زیبایی خود را حفظ کنند. مواد و املاح موجود در آنها سبب می شود که این سنگ ها منحصر به فرد باشند. به عنوان نمونه، آهن و منگنز به ترتیب رگه ها ی قرمز، نارنجی و زرد در آن بوجود می آورد. به این خاطر، هیچ سنگ نمکی با دیگری  از لحاظ ظاهر برابر نیست.

  در فنگ شویی و یوگا، از سنگ نمک برای پاکسازی محیط و دور کردن انرژی منفی استفاده می شود.

  چراغ نمکی بافت نیمه بلورین دارد و می تواند نور را از خود ساطع کند. زیرا در مراحل شست و شو، مواد گوگردی، ماسه ای و آهکی آن از بین رفته است و به همین علت می تواند نور را منتشر کند. این چراغ نمکی هنگامیکه روشن باشد، خواص خود را دارد و در صورت خاموشی بدون اثر خواهد بود.

  چراغ های نمکی معمولا بین 5 تا 30 کیلو وزن دارند. این چراغ ها در اثر مجاورت با هوا هر ساله 1 میلیمتر از عمرشان را از دست می دهند. برای افرادی که نمک برایشان مضر است، وجود چراغ های نمک در محیط زندگیشان، نمک مورد نیاز بدنشان را تامین می کند.

  مغز انسان به طور معمول امواجی با سرعت 8 هرتز تولید می کند. اما در محیط روزمره زندگی امواج تولید شده توسط وسایل بسیار بین 100 تا 160 هرتز است. یعنی 20 برابر حد معمول که نتیجه ای جز کم خوابی، عصبی شدن، از دست دادن تمرکز و ضعیف شدن را در پی دارد. رادیکال های آزادی هم به دنبال آن ها ایجاد می شوند که می تواند منجر به ایجاد سرطان شود. با وجود سنگ نمک، بلور های درخشان آن، یون های منفی را به یون های مثبت تبدیل می کند.

  هنگامیکه بلور های درخشان نمک گرم می شود، زطوبت هوا را جذب می کند و به این علت سطح رویی بلور ها نمناک می شود؛ به همین صورت زمینه لازم برای یونیزه شدن ایجاد می شود.

  طبق آزمایش های صورت گرفته مشخص شده است که کودکانی که با بیماری کم تحرکی روبرو هستند، پس از قرار گرفتن در معرض بلور های درخشنده نمک به مدت یک هفته، به تدریج مشکلشان رفع شده و پس از برداشتن بلور های درخشان دوباره حالت کم تحرکی به آنان بازگشته است.

  از جمله خواص دیگر این سنگ ها می توان به بهبود مشکلات تنفسی و ریه، بهبود کیفیت خواب شبانه، ایجاد آرامش، کاهش استرس، پاکسازی هوای خانه و دفع امواج منفی محیط و افراد می باشد.

                                                               برای مشاهده سنگ های نمک گوهرافشان، کلیک کنید.

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support