بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  گران ترین و بزرگ ترین الماس های جهان

  گران ترین و بزرگ ترین الماس های جهان
  • الماس ناساک در ابتدا وزنی برابر با 90 قیراط داشته که در معبد شیوا نزدیک به ناساک هند از آن نگهداری می شده است. جالب است بدانید که در سال 1818این الماس توسط انگلستان به غارت رفت. در سال 1940 میلادی، فردی با نام هری وینستون این قطعه الماس را خریداری نمود و در پاریس مجدد تراش داده شد و وزن آن به 38/43 قیراط کاهش یافت. الماس ناساک هم اکنون در یک موزه خصوصی در لبنان نگهداری می شود. اما زمزمه ها و درخواست هایی مبنی بر برگشت آن به معبد اولیه خود وجود دارد. 

  • الماس ویتل باخ دارای وزنی برابر با 6/35 قیراط می باشد و به رنگ خاکستری_آبی مشاهده می شود. الماس ویتل باخ در سال 1960، از معدن کولور واقع در کشور چین استخراج شد و صاحب این الماس نیز فیلیپ چهارم اسپانیا بوده است. الماس ویتل باخ با قیمتی برابر با 15 میلیون دلار، زیباترین قطعه حراجی کریستی در لندن می باشد.

  • الماس سانسی از معدنی واقع در کشور هند کشف شده و متعلق به دوران مغول های باستان می باشد. جالب است بدانید که الماس سانسی در حقیقت اولین الماسی بوده است که به صورت متقارن برش خورده و به شکل دو تخت پشت به پشت درآمده است. این الماس دارای وزنی برابر با 23/55 قیراط بوده که هم اکنون در موزه لوور پاریس نگهداری می شود. در سال 1570 میلادی، فردی به نام "سیگنیور دی سانسی" ، سفیر کبیر فرانسه در ترکیه این الماس را خریداری نمود و به همین دلیل این الماس به نام الماس سانسی معروف شده است.

   

  برای مشاهده انواع مدل های جواهرات زنانه فروشگاه گوهرافشان روی لینک کلیک نمائید.

   ارتباط با ادمین جهت مشاوره:
  goharafshan_admin@

   آدرس پیج اینستاگرام: 
  instagram.com/goharrafshan

   لینک عضویت در کا نال تلگرام: 
  gohar_afshan@

   

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support