همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  یاقوت صورتی (سرخ)

  یاقوت صورتی (سرخ)

  گوهر یاقوت صورتی(سرخ)

  هنگامیکه صحبت از گوهر های صورتی رنگ در جواهرات می شود، گوهر های متفاوتی برای جواهر سازان به یاد می آیند. اما انتخاب آن بستگی به چندین عامل دارد.

  هدف استفاده از زیورآلات طلا و جواهرات، طبق سلیقه شخصی افراد می باشد. ازین رو در انتخاب گوهر های صورتی رنگ، باید عواملی همچون کیفیت پاکی گوهر، درجه رنگ گوهر و نحوه مخراج کاری و سوار شدن گوهر بر روی جواهرات توجه کنند. برای جواهراتی که به عنوان زیورآلات روزانه انتخاب می شوند، بهتر این است که سختی و سفتی بالایی داشته باشند. از دیگر عوامل، کمیابی و قابلیت دسترسی به آن گوهر است، چرا که تاثیر زیادی بر روی قیمت گوهر مورد نظر دارد و می تواند قیمت تمام شده آن را تغییر دهد.

  میزان دسترسی به گوهر های صورتی رنگ ممکن است آسان بنظر برسد، اما توجه به ماهیت بوجود آمدن آن در طبیعت نیز مهم می باشد. مهم نیست که گوهر گارنت به چه میزان در جهان موجود است، بلکه باید در نظر گرفت که برای ساختن جواهر مورد نظر با گوهری صورتی رنگ و با کیفیت، چه میزان حق انتخاب داریم.

  یاقوت صورتی(سرخ)

  از محبوب ترین گوهر های قیمتی صورتی رنگ است. همانند تمامی یاقوت ها، سختی و سفتی بالایی دارد. رنگ یاقوت صورتی به دلیل ترکیب عنصر کروم با تیتانیوم است. بسیار کمیاب و ارزشمند می باشند و با قیمت های مناسب در دسترس هستند. معادن اصلی آن کشور های میانمار و سریلانکا می باشند.

  یاقوت صورتی، مناسب تر از الماس های صورتی برای استفاده در حلقه های ازدواج است.

   

                                                                                   

  تاریخچه ای از استخراج یاقوت سرخ

  تشخیص یاقوت اصل

  خواص یاقوت و نحوه شارژ آن

  خواص و فواید درمانی یاقوت

  یاقوت کبود و خواصش را بشناسید 

  آشنایی با خواص سنگ یاقوت گارنت( یاقوت سیلان)

  انواع انگشتر یاقوت 

  برای آشنایی بیشتر با انواع محصولات یاقوت کلیک کنید.

  انصراف از نظر
  whatsapp support call support Telegram support