بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  نوشته های بلاگ  "2018"  از "سپتامبر"

  خواص و ویژگی های سنگ های قیمتی
  0 خواص و ویژگی های سنگ های قیمتی

  خواص و ویژگی های سنگ های قیمتی:

  از دوران باستان تاکنون همواره سنگ های قیمتی طرفداران خود را دارند. دلیل این تمایل زیبایی و کمیابی این نوع سنگ های معدنی می باشد. در دنیای امروز هم این نوع سنگ ها عامل تعیین کننده ای در ثروت اشخاص و دولت ها هستند که نقش زیادی در زیبایی دارند. سنگ های قیمتی به سبب گستردگی رنگ ها و طرح های شان کاربردهای فراوانی دارند و در انگشترسازی و ساخت زیورالاتی چون دستنبد و گردنبند و ... استفاده می شوند.

  فیروزه

  رنگ: آبی آسمانی

  نکات مهم در خرید سنگ فیروزه: فیروزه نیشابور به...

  نحوه نگهداری از یاقوت
  0 نحوه نگهداری از یاقوت

  چگونگی نگهداری و مراقبت از یاقوت سرخ

   یاقوت سرخ یکی از مشهورترین گوهرها در بین فرهنگ های مختلف بوده است.

  رومیان قدیمی بر این باورند که این سنگ ها الهام بخش بوده و توانایی محافظت از دارنده خود را دارند. و به او شجاعت و اشتیاق می دهد.

  جای تعجب نیست که این سنگ ٬ از محبوب ترین هدایا در روز ولنتاین می باشد .توجه داشته باشید که این سنگ مانند هر گوهر دیگری در اثر و ضربه شدید ممکن است خش برداشته و یا ترک بردارد. در هنگام انجام کارهای سخت حتما انگشتر را از دست خود خارج کنید.

  نکاتی برای  نگهداشتن یاقو...

  خواص فیروزه
  0 خواص فیروزه

  خواص سنگ فیروزه

  سنگ فیروزه در درمان بیماری ها

  سنگ فیروزه باعث تقویت قلب، دستگاه تنفسي، چشم ها، گردش خون، گلو، معده و كبد شده. در صورتي كه فرد بيمار باشد و يا اتفاق ناخوشايندي برايش در شرف وقوع باشد، رنگ فيروزه عوض شده، گاهی اوقات سنگ فیروزه برای مراقبت از ترك بر مي دارد. از خواص دیگر سنگ فیروزه این است که به عملکردهای نادرست کبد و غدد کمک میکند. به چشمها در برابر بیماریها نیرو می بخشد، در اصلاح گردش خون مؤثر بوده. برای گلو درد، التهابات ریوی و بیماریهای دستگاه تنفس موثر بوده. برای افسردگیها مف...

  مقاله محرم درباره امام حسین (ع)
  0 مقاله محرم درباره امام حسین (ع)

  مقاله محرم درباره امام حسین

  عاشورا، دهمین روز از ماه محرم در روز شمار تقویم هجری قمری، روز مقدسی برای مسلمانان می باشد. شهرت این روز نزد شیعیان به دلیل وقایع عاشورای سال ۶۱هجری قمری می باشد. در این روز امام حسین(ع) و یاران ایشان در رویداد کربلا در جنگ با لشکر یزید ابن معاویه به شهادت می رسند، که شیعیان در روز عاشورا به سوگواری می پردازند و مراسم خاص این روز را بجا می آورند.حتی در تقویم رسمی برخی از کشورهای مسلمان نشین همچون ایران، افغانستان، عراق، پاکستان و هند این روز تعطیل می‌باشد.بعد از شهاد...

  whatsapp support call support Telegram support