بسته
(0) اقلام سبد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  نوشته های بلاگ  "2019"  از "دسامبر"

  تاثیر ماه تولد در رنگ هاله افراد
  0 تاثیر ماه تولد در رنگ هاله افراد

  رنگ هاله چیست

  هر فردی تشعشعاتی دارد که مانند هاله ای او را احاطه نموده است و این تشعشعات در واقع نیروی حیات آن فرد است، این انرژی ها همان انرژی هایی هستند که در انرژی درمانی از آن استفاده می شود. به بیان دیگر روح انسان یک پدیده غیر مادی است و بدن انسان یک پدیده مادی و برای اینکه روح غیر مادی بتواند در بدن مادی قرار بگیرد پدیده ای بینا بین که نه مادی باشد و نه غیر مادی نیاز است ، هاله هر فرد همان پدیده در وجود انسان است که نه مادی است و نه غیر مادی.
  هاله ها رنگهای متفاوتی دارند که نشان دهنده شخصی...

  انرژی درمانی چیست بخش(2)
  0 انرژی درمانی چیست بخش(2)

  تاثیر انرژی درمانی در زندگی

  تاثیر انرژی درمانی در بهبود بیماری ها

  باید در مورد هر بیماری جداگانه آثار آن را مورد بررسی و اعلام نظر قرار داد. و در تمام سلول ها و عضوها انرژی جزء موارد لاینفك و اساسی آنهاست. یعنی بدون وجود انرژی مربوطه، هیچ سلول و عضوی فعالیت درست نمی تواند داشته باشد، اگر به هر دلیلی انرژی عضو به هم بخورد شخص دچار بیماری می شود. و یا برعكس بیماری موجب به هم خوردن انرژی متعادل عضو می شود. اگر بتوانیم انرژی عضو یا سلول را متعادل كنیم، می توانیم در درمان بیماری ها مؤثر باشیم. در ن...

  انرژی درمانی چیست بخش(1)
  0 انرژی درمانی چیست بخش(1)

  انرژی چیست و در كجا پنهان است؟

  انرژی درمانی در سال های اخیر یكی از مباحث بسیار پیچیده در حوزه درمان بوده و نظریات متفاوتی نیز در این باره ارائه شده است.
  در ساختمان هر سلول و مولكولی بخشی اساسی و مهم قرار دارد، با نام انرژی كه حافظ شكل ساختمانی و عملكرد سلول و مولكول می باشد، طوری كه تا هاله ای از اطراف جسم را در برگرفته و جزء لاینفك هر موجودی می باشد. انسان دارای پیچده ترین و ظریفترین نوع انرژی در بین موجودات می باشد و خود از سه بخش انرژی درونی، میانی و بیرونی تشكیل شده است.
  موضوع انرژی در بسیار...

  آجیرین(آگیرین Aegirine) و خواص آن
  0 آجیرین(آگیرین Aegirine) و خواص آن

  ویژگی‌های سنگ آجیرین 

  سنگ آجیرین به رنگ‌های سیاه، قهوه‌ای یا سبز یافت می شود، تنها زمانی قابل مشاهده است که به صورت کریستال درآمده باشد، و معمولاً به شکل کریستال‌های منشوری و تثبیت شده یافت می شود، که با چند اینچ بلندی که به نوک تیز ختم می‌شود و در اکثر موارد نیز همین خصوصیات دیده می‌شود. این سنگ در سنگ‌های با قلیای بالا و سیلیس کم به شکل دانه ریز، دیده می‌شود. کل خانواده این سنگ قلیای بالا و سیلیس کم دارند، با این وجود بسیار کمیاب می باشند.

  خواص درمانی آجیرین 

  سنگ آجیرین در تقویت سیستم ایمنی...

  هاله و آناتومی هاله در انرژی درمانی
  0 هاله و آناتومی هاله در انرژی درمانی

  همه چیز درباره انرژی های بدن هاله ها و چاکرا درمانی

  تعریف هاله و آناتومی هاله در انرژی درمانی

  هاله و آناتومی هاله بدن به منطقة الكترومغناطیسی، تخم مرغی شکل بزرگ که پیرامون بدن آدمی را احاطه نموده است، گفته می شود. در زبان هندی و سانسکریت، هاله را (اورا )“AURA” می نامند. قسمت پهن تر هاله در حوالی سر و قسمت باریک‌تر آن در حوالی پاهای آدمی قرار گرفته است. بزرگی و کوچکی هاله برای هر فردی دقیقا به نسبت رشد روحی شخص بستگی دارد، و برای هر فردی متفاوت می‌باشد.

  ابعاد هاله انسان

  کالبد آسمانی: این هاله...

  آزوریت و خواص آن
  0 آزوریت و خواص آن

  آزوریت (Azurite) 

  آزوریت (Azurite) با فرمول شیمیایی Cu3[OH|CO3]2 کانی نرم مس است که در اثر هوازدگی و رسوبهای سنگ معدن مس ایجاد می‌شود.
  آزوریت از کانی‌های پایه‌ای کربنات مس II می باشد، و کانی دیگر آن مالاکیت می باشد. کربنات مس ساده CuCO3 در طبیعت به صورت آزاد موجود نیست، و در آزوریت نیز با دو آنیون هیدروکسید و کربنات همراه است. فرمول شیمیایی آن عبارت است از Cu3(CO3)2(OH)2. اگر چند قطره سولفات مس در محلول اشباع کربنات سدیم به شدت تکان داده شود (هم زده شود) و در طول شب نگه داشته شود؛ از این طریق می...

  عقیق یمنی سیاه (جزع)
  0 عقیق یمنی سیاه (جزع)

  سنگ جزع

  سنگ جزع  سنگی سیاه وکبود می باشد، که گونه های مختلفی دارند از جمله یمن چینی و یمن هندی و نوع یمنی، ولی آنچه در احادیث برآن سفارش شده است، نوع یمانی آن می باشد.

  عقیق یمنی سیاه(جزع)

  نشانه ها و علائم نگین های عقیق یمنی سیاه:

  در بازار عموما عقیق های سیاه یمنی قیمت مناسبی دارند، بازتاب نوری درونی این سنگ ها اکثرا قهوه ای یا عسلی روشن با نوارهای موازی میباشد، البته نگین های جزع خاص که گرایش رنگ سرخ در آنها دیده میشود کمیاب تر و گرانتر میباشد. وجود رگه های روشن و غیر همسانی در بافت سنگ کامل...

  تفاوت انگشتر و حلقه در چیست ؟
  0 تفاوت انگشتر و حلقه در چیست ؟

  فرق انگشتر و حلقه در چیست / راهنمای خرید حلقه

  انگشتر و حلقه وسیله‌ای زینتی ست که در بسیار جوامع باب شده و از آن استفاده می‌کنند .

  حلقه زمانی استفاده میشود که شخص در شرف ازدواج است و یا ازدواج کرده و انگشتر را همه مردم استفاده میکنند (نوجوان، جوان، مسن)

  فرق حلقه با انگشتر

  توجه کنید که انگشتر با حلقه فرق میکند، انگشترهای بزرگ و درشت و نگین دار، حلقه حساب نمیشن، حلقه معمولا ظریف و بدون نگین است و یا نگین کم دارد و یا میتواند دارای یک نگین درشت روی حلقه کار شود ولی معمولا حلقه پرنگین نیست .

  حلق...

  سنگ اوپال
  0 سنگ اوپال

  اوپال چه معنایی دارد ؟

  اوپال در زبان هندی به معنای سنگ و در زبان لاتین و یونانی به معنای مشاهده تغییر رنگ است. ناپلئون بناپارت علاقه خاصی به اوپال داشت و به همسرش نیز اوپال قرمز رنگ به وزن 140 گرم هدیه داد. در قرون وسطی زنان بلوند که موهای قرمزی داشتتند، این باور را داشتند که همراه داشتن اوپال قرمز در از بین رفتن موهای قرمزشان جلوگیری می کند.

  اوپال سنگی از جنس سیلیکات های آبدار است و ساختار بی نظمی دارد. جلای شیشه ای دارد و سختی 5.5 تا 6.5 را دارد و شفاف تا نیمه شفاف می باشد. اوپال سیاه پدیده ...

  رنگ درمانی با رنگ سفید
  0 رنگ درمانی با رنگ سفید

  درمان با رنگ سفید

  درحال حاضر با توجه به روانشناسی رنگ سفید، کاربرد های مختلفی را به خود اختصاص داده است و معنای مدرنی را ارائه می دهد. در بسیاری از کشور ها عروس ها لباس سفید رنگی را بر تن می کنند که نماد پاکی و کمال را دارد.سفید رنگ روز دوشنبه است. گل های سفید عشق و وفاداری را بیان می کنند.

  در روانشناسی رنگ سفید، گفته می شود که رنگ سفید به معنای مهربانی، ظرافت و سادگی است. ازین رو برای نمایش محصولات در تکنولوژی بالا و یا محصولات لوکس، پس زمینه سفید از محبوبیت بالایی برخوردار است.

  در اکثر فرهن...

  انگشتر های چوبی
  0 انگشتر های چوبی

  تولید انگشتر های چوبی

  انگشتر های چوبی سبک خاصی از دنیای جواهرات و بدلیجات می باشد. چوب و رزین ترکیب بینظیر از مواد شگفت انگیز که با هنر و خلاقیت دست انسان به بدلیجات خاص تبدیل می شوند. طراحان بدلیجات طبیعی با ترکیب رزین و چوب در تولید زیور آلات خاص خود، تداعی زیستگاه های طبیعی و درختان کهن سالیان دور می باشند. در حال حاضر طرفداران انگشتر های چوبی رو به افزایش است. در این مقاله به روند تولید انگشتر های چوبی می پردازیم و در ادامه چند نمونه ای را ارائه می دهیم.

  1-    انتخاب نوع و جنس چوب

  2-    ا...

  سنگ لابرادوریت
  0 سنگ لابرادوریت

  لابرادوریت

  اولین بار در سال 1770 این سنگ توسط مبلغین مذهبی مواویایی در شبه جزیره لابرادور در شرق کانادا دیده شد و بر همین اساس لابرادوریت نام گرفت. لابرادوریت از خانواده پلاژیوکلاز فلدسپار می باشد که دارای سختی 6 تا 6.5 می باشد. پدیده لابرادورسنس در سنگ لابرادوریت دیده می شود درخشش آبی سبز دارد و در بازار طیف های کامل این سنگ طرفداران بسیاری را دارد. لابرادوریت به فشار حساس می باشد و در دو جهت می شکند و جلای شیشه ای دارد.

  لابرادوریت سنگی نیمه قیمتی و ارزان می باشد و اگر منابع آن کم بود به علت ...

  whatsapp support call support Telegram support